У найстарішої в Україні Дрогобицької солеварні з’явився новий керівник

Новим керівником державного підприємства «Солевиварювальний Дрогобицький завод» став дрогобичанин Олег Петренко. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Підприємству майже 700 років, і на сьогодні – це найстаріший завод солеваріння в Україні, а також одне з найстаріших підприємств у Східній Європі. Ще у листопаді 2019 року завод був включений у список об’єктів на приватизацію.

Як відзначив Юрій Холод, тоді Львівська облдержадміністрація та нардепи від Львівщини зверталися до уряду із закликом зберегти унікальне підприємство.

«Торік ми вивчили ситуацію з солеварнею, залучивши до робочої групи архітекторів, місцеву владу та громадськість. У лютому Уряд передав підприємство з відання Міністерства сільського господарства на Фонд держмайна. А в листопаді останній провів конкурс на керівника ДП. Ним обрали дрогобичанина, юриста Олега Петренка.

Як сказав сам новопризначений керівник, він готовий до важкої роботи, бо розуміє, що викликів стоїть чимало.

«Це дуже багато для мене означає. І дуже багато завдань стоїть переді мною. Я це розумію від самого початку. Зважився на цей крок, бо вірю, що разом нам вдасться показати хороший приклад всій Україні. Дякую всім крутим людям, які стали пліч-о-пліч у цій боротьбі – спершу за збереження солеварні, а тепер за її порятунок. Готовий до важкої роботи, бо знаю, що поруч є ціла команда», – сказав Петренко.

Зазначимо, що на території солеварні перебуває 9 пам’яток архітектури місцевого значення та одна ново виявлена пам’ятка археології. Територія заводу поєднує охоронні зони двох пам’яток національного значення – церкви Святого Юра, занесеної до спадщини ЮНЕСКО, та церкви Воздвиження Чесного Хреста.

У січні 2020-го Дрогобицьку солеварню закрили для екскурсій. Додамо, що метод видобутку солі на цій солеварні пропонують внести до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

Безцінні поклади ропи, з якої виварюють найчистішу і найкориснішу сіль, сформувалися ще 15 мільйонів років тому, коли на цій території було море. З початком формування Карпат воно відступало й утворювалися лагуни, в яких кристалізувалася сіль. Грецькою вона називається «галіт». Є думка, що назва Галичини, яка постачала сіль в усі кінці Європи, походить від цього слова.

Процес видобутку тут не змінювався з 12 століття. Хіба що ропу піднімають на поверхню не відрами, як у давнину, а викачують насосами. Все інше – й відстійники, й методи виварювання залишилися такими ж, як у середньовіччі. Люди працюють у складних умовах і за низьку оплату. Проте згодні працювати й далі, щоб зберегти унікальне виробництво.

Львівський портал писав, що у ЛОДА відзначили, що Дрогобицька солеварня має стати підприємством-пам’яткою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.