В уряді назвали нові терміни продовження карантину в Україні

Карантин в Україні запровадили 12 березня торік.

Кабмін продовжить дію карантину до 30 квітня, але і це, ймовірно, не кінцева дата. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Карантин будемо продовжувати до 30 квітня, але скоріш за все це, на жаль, не кінцева дата. Швидше за все карантин продовжуватиметься в тій чи іншій формі, можливо, з пом’якшеннями, можливо, він буде адаптивним», – заявив Денис Шмигаль.

Читайте також: «Львів'яни не готові відповідати за свої вчинки». Епідеміологиня про локдаун у Львові

Нагадаємо, що через поширення коронавірусу 12 березня 2020 року по всій території України запровадили карантин. Через це у Львові тоді закрили всі ТРЦ, магазини, ресторани, кафе та заклади культури, натомість працювали лише продуктові магазини, аптеки та АЗС, а за порушення карантину ввели штрафи. 11 травня карантин послабили, зокрема у Львові дозволили відкрити парки, сквери та літні майданчики ресторанів. А з 12 травня відкрили перукарні та салони краси. 15 травня в місті дозволили роботу візових центрів та магазинів з одягом, білизною, взуттям, а також продовольчих ринків.

Після цього карантин в Україні продовжили до 22 червня, але зробили його адаптивним. Тоді міські та обласні комісії ТЕБ і НС могли самостійно посилювати чи послаблювати карантин у регіонах, зважаючи на певні критерії. У жовтні 2020 року уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця року. У листопаді Кабмін підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають помаранчевому рівню епідеміологічної небезпеки. 11 листопада Кабмін затвердив так званий «карантин вихідного дня». А з 8 до 24 січня діяв локдаун з посиленими обмеженнями. Після нього Україна вийшла із посиленого карантину і повернулася до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.