На Закарпатті отримав вирок суду посадовець, який п’яним на смерть збив двох жінок(фото)

Закарпатська обласна прокуратура відстояла у суді покарання у вигляді семи років та шести місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки для ексочільника Перечинської РДА. Він обвинувачувався у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України), пише “Закарпаття онлайн”.

Йдеться про події, що трапилися у Перечині в липні 2018 року. Тоді посадовець на автомобілі «Jeep Grand Cherokee», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на двох місцевих мешканок. Одна з них померла на місці аварії, іншау лікарні.

З 2018 року тривали розгляди справи в судах першої та другої інстанції. У 2019 році винесено вирок, із м’якістю якого прокуратура не погодилася та оскаржила. Ухвалою суду апеляційної інстанції призначався повторний судовий розгляд. Так, під час дебатів засуджений визнав свою вину в повному обсязі та зобов’язався відшкодувати збитки потерпілій стороні, що й було одним із факторів, який вплинув на кінцеве рішення суду.

Очікується на вступ вироку в законну силу. До цього часу засуджений перебуватиме під вартою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.