У ЦНАП та офісах Львівської громади запровадять нові комплексні адміністративні послуги – новини Львова

В мерії Львова продовжать розвивати комплексні адміністративні послуги, які можна отримати у ЦНАП та офісах Львівської громади. Про це розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик, пише Depo.Львів.

“Хочемо, щоб людина могла замовляти послуги, орієнтуючись на життєву ситуацію. Прикладом є послуга “Є-малятко”, яка об’єднала декілька видів послуг і впроваджена на державному рівні. Тому хочемо продовжувати цю практику і створювати такі комплексні послуги, щоб людина за один візит її отримала — тобто в одній послузі ми об’єднуємо декілька суб’єктів надання цієї послуги.

До прикладу, це комплексна послуга для іноземців; послуга із впорядкування фасадів; питання вивісок і реклами. Тобто ці послуги вже практичного готові і будемо їх апробовувати. Щодо інших — будемо бачити, тим паче, що ми виходимо за межі Львова, тому подивимося, що саме потрібно найперше для нових громад”, — повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, раніше у ЦНАП Львова запровадили такі комплексні послуги, як “Новонароджений малюк”, “Зміна прізвища”, “У зв’язку зі смертю”, “ІD-паспорт + код платника” та інші. Загалом Центри надання адміністративних послуг Львова надають понад 300 видів послуг.

Нагадаємо, мерія Львова створила 10 Центрів надання адміністративних послуг та 3 інформаційні офіси Львівської громади. Вони діють за такими адресами: пл. Ринок, 1 (центр), пр. Червоної Калини, 72а (Сихів, Сихівський р-н), вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький р-ни), вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський р-н), вул. І. Виговського, 32 (Залізничний р-н), вул. Чупринки, 85 (Франківський р-н), вул. Т. Шевченка, 374 (Рясне, Шевченківський р-н), вул. Грушевського, 55 (смт. Рудно), вул. Івасюка, 2а (смт. Брюховичі), вул. Галицька, 12 (м. Винники), вул. Є. Коновальця, 110А (с. Зашків), вул. Т. Шевченка, 48 (с. Лисиничі), вул. Шевченка, 20 (м. Дубляни).

Нагадаємо, Львів відкриє офіси громади в селах. Там, де населення невелике, запровадять віддалені робочі місця адміністраторів, або працюватимуть так звані мобільні адміністратори. Водночас у Дублянах, зважаючи на велику кількість населення, облаштують окремий офіс мінімум на 7 робочих місць.

Водночас у перспективі – розширити спектр послуг у мікрорайоні Рясне, а також розширити ЦНАП у Шевченківському районі що на вул. Хвильового. До речі, зараз у Шевченківському районі шукають значно більше приміщення для офісу, адже він має певні обмеження, а кількість послуг і нових сервісів щороку збільшується.

Нагадаємо, яка користь із офісів Львівської громади, та які послуги там можна отримати. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.