Львів збільшить видатки на освіту – новини Львова

Під час звіту за виконання бюджету розвитку Львова за 2020 рік, міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на тому, що цьогоріч суму передбачений коштів на сферу освіти потрібно збільшити хоча б до такої, яка була у 2020 році, пише Depo.Львів.

“На моє переконання, на освіту в проекті бюджету розвитку потрібно передбачити суму не меншу, ніж ми передбачали на 2020 рік. Нам потрібно завершити будівництво школи в Брюховичах, завершити школу в Рудному, завершити спортивний комплекс школи № 7. Ми ці об’єкти розпочали, і їх треба доробити. Вони не можуть бути довгобудами, адже з часом вони вдвічі дорожчають для нашого бюджету. Нам потрібно знайти додаткові кошти, додаткові джерела фінансування.

Запитів по всіх напрямках є безліч. Нам потрібно всім спільно через колег у Верховній Раді працювати нам тим, щоб дотації були справедливими для всіх. Не можна забирати у Львова 751 млн грн у 2021 році, які є нашими. Міністерство фінансів розраховувало дотації за показниками 2019 року, а не 2020. Цей той ресурс, який ми повинні собі повернути”, — наголосив мер Львова.

Нагадаємо, що громадська організація “Інститут Просвіти” розповіла про майбутню трансформацію мікрорайону Рясне 2 у Львові.  Так, у найближчі 5−10 років тут і має з’явитися відкритий басейн, Болотяний парк, соціальний центр на зразок Центру Шептицького УКУ, пішохідна алея, дитсадок, новий корпус школи, центр соціальних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.