Першими щеплення від Сovid-19 у ЗСУ отримають військові на передовій

Імунізація від Covid-19 мають проводити за згодою особи спеціальними бригадами з вакцинування, що вже пройшли сертифікацію.

Вакцинацію у Збройних Силах України планують розпочати наприкінці лютого. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил полковник медичної служби Сергій Халік, – передає пресслужба Міноборони.

Під час першого етапу вакцинації у Збройних Силах щеплення отримають військовослужбовці, які стримують збройну агресію Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, і особи, які невдовзі планують на ротацію. Також йдеться про військовослужбовців, що беруть участь в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, та медичний персонал.

Імунізація від Covid-19 мають проводити за згодою особи спеціальними бригадами з вакцинування, що вже пройшли сертифікацію.

Нагадаємо, що МОЗ розробило Національний план впровадження вакцини від Covid-19 і проведення масової вакцинації українців. Перший етап передбачає щеплення медичних працівників, які надають допомогу пацієнтам з коронавірусом, військовослужбовців ЗСУ, які беруть участь в ООС, працівників соціальної сфери, людей, що перебувають у закладах з надання довгострокового догляду та підтримки (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо) та персонал відповідних закладів. Детальніше читайте за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.