У Львові назвуть вулицю на честь одного з захисників Донецького аеропорту – новини Львова

У Львові назвуть вулицю на честь одного з захисників Донецького аеропорту. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із учасником війни на Сході України, оборонцем Донецького аеропорту Олегом Височанським. Під час зустрічі обговорили ініціативу найменувати до Дня міста одну із вулиць на честь Ігоря Зінича, бійця 80-ї десантно-штурмової бригади, лікаря, захисника Донецького аеропорту та Героя України.

Як зауважив Олег Височанський, військові пропонують, аби на честь Ігоря Зінича назвати одну із нових вулиць міста. “Ми би не хотіли називати старі вулиці іменами нових Героїв. У нових кварталах є нові вулиці, які можна перейменовувати. Нова історія України, нові Герої, тому мають бути нові вулиці, нові мурали, інсталяції”, — зазначив він.

Мер зауважив, що в межах розвитку нових мікрорайонів — можна знайти оптимальний варіант. І доки триває війна, у Львові будуть найменувати вулиці іменами новітніх Героїв.

“В нас поки що не так багато є нових вулиць. Є проектовані вулиці, які можемо готувати до нової назви — звісно, з вашої пропозиції. Я за те, щоб ми з вами мали тіснішу співпрацю. Ми приймемо відповідні рішення про те, що до того часу, поки триває війна, ми даємо назви вулицям нових Героїв. Тому поки що залишаємо осторонь інші пропозиції, адже в рік, як правило, ми даємо назву лише одній вулиці”, — підсумував мер Львова Андрій Садовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.