У найбільшому районі Львова облаштують новий сквер – новини Львова

Сесія підтримала електронну петицію щодо облаштування скверу на вулиці Панаса Мирного на Сихові у Львові. Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

Новий сквер вздовж вулиці Панаса Мирного об’єднає ділянку витоку Полтви та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ. 

Такий вигляд має територія майбутнього скверу зараз. Фото: Світлана Фурдас-Шараєва

Департамент містобудування у 30-денний термін має розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд у відповідні структури.

Додамо, що 18 вересня 2020 року на порталі Єдина система місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію під назвою “Організація скверу по вулиці Панаса Мирного”. Автором петиції є Фурдас-Шараєва Роксолана Олегівна. Авторка петиції хоче, аби міськрада облагородила зелену зону, зберегла місцеву флору і фауну, облаштувала інноваційний громадський простір з освітленням, пішохідними алеями та лавками. Жителі вимагають не дозволити забудувати територію об’єктами з торгово-офісними приміщеннями. За словами авторів петиції, ця ділянка повинна задовольняти потреби на культурне дозвілля та відпочинок громади. 11 листопада 2020 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.