Частина Львова майже на добу залишиться без води – новини Львова

Як повідомили в ЛМКП “Львівводоканал”, 9 лютого будуть проводити ремонтні роботи на водомережах. Про це пише Depo.Львів. Відтак, внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до деяких вулиць міста. Причина — це заміна аварійної ділянки водопроводу у Винниках та на вул. Лисика. Роботи триватимуть 9 лютого з 7:00 до 24:00.

Буде припинено подачу води у Винники, с. Чижки. Подача води з пониженим тиском буде здійснюватися в Личаківський і Сихівський райони міста, відповідно до переліку: вул. Пасічна, Лисиницька, Китайська, Медової Печери, Соколина, Кузьми, Стешенка, Латвійська, Майорівка, Садівнича, Ярошинської, Каштанова, Глухий Кут, А. Рудаки, Шафарика, Дж. Вашингтона, Пасіки Галицькі, Довга, Пирогівка, Пимоненка, (17,19).

Стабільне водопостачання очікується 10 лютого з 6:00.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. На час проведення ремонтних робіт і промивки просимо зробити необхідний запас води .

ЛМКП “Львівводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.

Цілодобова гаряча лінія ЛМКП “Львівводоканал”: 15−51 (для стаціонарних) або +38 (032) 259 15 50, +38 (032) 259 15 51 (з мобільного).

Як Трускавець засипало снігом (ФОТО, ВІДЕО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.