Поняття «нельотної» погоди, або за яких умов авіалайнери можуть здійснювати посадку та зліт (фото)

«Пані та панове, на жаль, через складні погодні умови, рейс переноситься на невизначений термін» – факт неприємний, але звісно може трапитись з кожним пасажиром.

Сьогодні ми розкажемо за яких умов авіалайнер може здійснювати посадку та зліт, а також, які чинники впливають на це!

Перше розберемось з поняттям, що таке «нельотна погода». Під цим терміном мається на увазі декілька факторів:

  1. Метео умови;
  2. Підготовка льотного екіпажу;
  3. Технічне оснащення авіалайнера;
  4. Технічне оснащення аеропорту.

Погодні умови вкрай важливий факт при заході літака на посадку чи на зліт. Проте не менш важливим фактом є і сама дальність польоту.

 Пілоти завжди перевіряють не лише фактичну погоду на аеродромі, але і прогноз на посадку на момент прибуття літака в аеропорт.

Вкрай важливим є комплексний аналіз погодних умов не тільки на аеродромі місця призначення, але й на найближчих запасних аеродромах. Адже іноді буває таке, що значне погіршення погодних умов може виникнути за декілька годин після злету і літаку доводиться летіти на запасний аеродром навіть не долетівши до місця призначення.

Тож не варто дивуватися, якщо ваш літак не вилітає через погодні умови, а ви, перевіряючи у власному телефоні фактичні метео умови, бачите цілком прийнятну погоду. За декілька годин все може змінитися.

Яка інформація погоди важлива для пілотів?

Для пасажирів розуміння «несприятлива  погода» передбачає грозу, дощ, сильний вітер.

Для пілотів ключовими факторами погоди є:

  1. Вітер.
  2. Видимість.
  3. Стан злітно-посадкової смуги.

Вітер

Як правило авіалайнери злітають та сідають проти вітру. Чому? Це дозволяє в рази зменшити дистанцію пробігу чи навпаки розбігу літака по злітно-посадковій смузі завдяки супротиву вітру. Також дозволяє здійснити швидший зліт або навпаки швидше зниження швидкості лайнера під час посадки.

Проте ключовим чинником для дій може стати боковий вітер! Складність посадки за таких умов полягає в тому, що перед самою смугою потрібно різко розвернути літак і направити чітко по злітно-посадковій смузі, що є не найлегшою задачею.

Видимість

Не менш важливим фактом є видимість злітно-посадкової смуги. На саму видимість впливають багато різних погодних чинників зокрема: туман, сніг, дощ, димка.

Також важливим фактором є висота прийняття рішення.

Це висота на якій пілот повинен виконати вихід на друге коло, якщо не встановлено візуального контакту зі смугою чи вогнями підходу. Ця висота залежить від навігаційного обладнання, що встановлено на аеродромі та забезпечує захід на посадку. Чим менша видимість, тим точніше повинно бути це обладнання. В залежності від категорії обладнання аеродрому визначаються мінімальні критерії видимості та висота прийняття рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.