Тарифи на тепло і гарячу воду в Україні залишаться без змін до кінця цього сезону

Фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

Кабінет міністрів та міські голови міст підписали меморандум, відповідно до якого вартість тарифів на тепло і гарячу воду в Україні залишаться незмінними до кінця опалювального сезону 2020-2021. Про це повідомляє прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

Окрім цього, як повідомляє пресслужба Офісу президента, меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років.

Для цих підприємств передбачили відстрочку оплати за природний газ та компенсацію різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло. В Уряді зазначають, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

Водночас «Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дасть змогу уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

Додамо, що Меморандум уклали між Кабінетом Міністрів України в особі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики Юрія Вітренка, Національною комісією, що виконує державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст.

Нагадаємо, 20 січня відбулася нарада з питань тарифної політики у галузі централізованого теплопостачання. Так, учасники зустрічі домовилися напрацювати проєкт спільного Меморандуму, який регламентуватиме низку домовленостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.