У Львові капітально ремонтуватимуть будинки ОСББ – новини Львова

За словами начальника відділу супроводу ОСББ ЛМР Сергія Солтиса, цьогоріч місто планує продовжити роботи із капітального ремонту у будинках ОСББ, а також заміни ліфтів. Про це пише Depo.Львів

 “Щодо програм підтримки ОСББ, то у 2020 році була виділена досить велика сума коштів на проведення ремонтних робіт та заміну ліфтів. Однак, у зв’язку із ситуацією з COVID-19, роботи були виконані, але, на жаль, не були оплачені вчасно підрядним організаціям. Ти не менш, роботи виконувались, не зупиняючись”, – повідомив він.

За словами чиновника, наразі приймаються заявки від ОСББ на проведення капітальних ремонтів та заміну ліфтів. Вже є дуже велика кількість заявок. Пропозиції подані як до депутатського корпусу, так і до виконавчих органів щодо виділення фінансування.

“Ми очікуємо, що до кінця лютого буде затверджено бюджет розвитку, у якому ми вже будемо бачити, яка ж все-таки сума коштів буде передбачена на цей рік. Впевнені у тому, що у цьому році до титульного списку зможуть потрапити нові об’єкти, у зв’язку з тим, що є великий попит. Як міський голова, так і депутатський корпус розуміють важливість підтримки ініціативних співвласників в їхніх ініціативах щодо покращення житла і комфорту проживання у ньому”, – додав Солтис.

Нагадаємо, до кінця опалювального сезону газ коштуватиме 6,99 гривні за кубометр.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.