У Львові курсуватиме новий тимчасовий автобус

Автобус №25А курсуватиме, допоки не закінчать ремонт вулиці Б.Хмельницького і не відновить роботу маршрут №25 із зупинкою на вул. М.Кордуби.

Наприкінці лютого у Львові почне курсувати новий автобус №25А. Він має покращити транспортне сполучення із Знесінням. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Управління транспорту ЛМР має укласти тимчасовий договір із перевізником на новий автобусний маршрут № 25А. Уже з 22 лютого він має курсувати з вул. М. Кордуби – вул. Опришківська – вул. Б. Хмельницького – вул. Промислова – вул. В. Липинського – вул. Б. Хмельницького (АС-2) та у зворотному напрямку.

«Це пов’язано з тим, що через ремонт вулиці Богдана Хмельницького маршрут №25 їде до АС №2. Враховуючи це ми пропонуємо запровадити маршрут №25А. Це дасть можливість мешканцям старого Знесіння доїхати до вул. Кордуби», – пояснила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Вартість проїзду буде звичною – 7,00 грн. Втім пасажири зможуть безоплатно (за наявності квитка) пересідати на автобусний маршрут №25.

На тимчасовому маршруті курсуватиме один автобус із загальною пасажиромісткістю не менше 35 пасажирів. Тимчасовий маршрут працюватиме допоки ремонтуватимуть вул. Б. Хмельницького та доки не відновить рух автобусний маршруту № 25 з кінцевою зупинкою на вул. М. Кордуби.

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.