У Львові пункти обігріву діють у посиленому режимі – новини Львова

У Львові функціонує два пункти обігріву. Про це пише Depo.Львів. Один із них діє у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а. Інший — у приміщенні БО “Регіональний центр соціальної адаптації” на вул. Личаківській, 56.

Як повідомили в міському управлінні соціального захисту, у Центрі обліку та нічного перебування пункт обігріву функціонує щоденно з 09:00 до 20:00 (з 20:00 до 09:00 для бездомних осіб діє відділення нічного перебування). Тобто усі відвідувачі можуть залишатись у Центрі упродовж доби.

Пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 працює в робочі дні з 09:00 до 18:00 Зазвичай його відкривають за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C. Проте, через різке погіршення погодних умов, а також зважаючи на сильні снігопади, пункт обігріву на Личаківській, 56 діятиме і не за таких низьких температур. Працюватиме він у такому режимі до завершення снігопадів.

“Пункт обігріву у приміщенні Центру обліку забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Також, за потреби, бездомні люди зможуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати комплект одягу. Працівники, які чергують у пункті обігріву, взаємодіють з екстреними службами міста. За потреби, до роботи пункту обігріву залучатимуть волонтерів”, — розповів керівник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Зазначимо, працівники Центру обліку інформують усіх безпритульних осіб, які звертаються в установу, про пункти обігріву. Також про роботу Центру інформують під час соціального патрулювання. Також будівлі, в яких функціонуватимуть пункти обігріву, матимуть відповідні вивіски.

Водночас, Львівська міська рада звертається до усіх небайдужих повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел. 2331479, або 2331049. Також можна телефонувати на “Гарячу лінію міста” за коротким номером 15−80.

Нагадаємо, станом на ранок 8 лютого по місту працювало 93 одиниці снігоприбиральної техніки, ще 1 машина була на чергуванні. Про це Depo.Львів повідмили у Львівській міськраді. Для посипання вулиць використано 611 м куб піскосуміші та 175 тонн реагентів і солі. Всі комунальні служби продовжують працювати.

За словами мера Львова Андрія Садового сніг рівномірно засипає усі райони міста, вулиці, стежки і прибудинкові території. Для комунальних служб пріоритет — головні магістралі, адже саме тут є найбільша небезпека аварій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.