Скільки коштують троянди у Львові напередодні Дня Валентина – новини Львова

Скільки коштують троянди у Львові напередодні Дня Валентина

Журналісти Depo.Львів пройшлися квітковими ринками Львова і з’ясували, скільки коштують троянди напередодні 14 лютого 2021.

 

Троянду не даремно називають королеквою квітів, ціна на неї у Львові, особливо напередодні таких свят, як: День Валентина, 8 Березня, День матері, День вчителя та 1 вересня – “корольвська”. 

 

Найдешевші свіженькі (такі, що не соромно подарувати!) троянди на Галицькому і Стрийському ринках міста Лева коштують 30-35 гривень за квітку. Троянди на ніжці 70 сантиметрів – від 55 гривень. Метрові троянди (“українська червона”) – від 85 гривень за штуку, метрові імпортні – від 125 гривень.

 

 

Цікаво, що якщо замовити букет троянд у інтернет-магазині, то це буде дорожче, ніж замовити там же троянди поштучно. Так, букет із 51 метровою імпортною трояндою, обв’язаний стрічкою, коштує 6500 грн, хоча якщо у тому ж магазині купити поштучно, то пів сотні троянд плюс одна вийде 6375 гривень. От і виходить, що стрічка, якою обкручений букет обійдеться у додаткові 125 грн. 

 

За словами продавчині з Галицького ринку, великий попит у Валентинів день не лише на троянди. Неабиякою популярністю користуються тюльпани, серурія, орхідеї, мімози та композиції з них. Часто питають також про гіацинти в горщиках, квіти в коробках, квітково-фруктові та квітково-овочеві композиції.  

 

Нагадаємо, про сім незвичайних ідей святкування Дня Святого Валентина у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.