У Львівському облавтодорі виявили фінансові порушення на 11 млн грн

Аудитори стверджують, що понад 2 млн грн – це втрати матеріальних та фінансових ресурсів і понад 9 млн грн – неефективно витрачені кошти.

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» і виявили фінансових порушень на суму понад 11 млн грн, з яких понад 2 млн грн – втрати матеріальних та фінансових ресурсів і понад 9 млн грн витрачено неефективно.

Про це повідомляє сайт ДАСУ, пише DailyLviv.

Серед 2 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів виявлено завищення вартості та обсягу виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму 1,1 млн грн (до розрахунків вартості виконаних будівельних робіт включено амортизаційні витрати на роботу техніки, яка не використовувалася для виконання цих робіт; на складі підприємства виявлено піщано-соляну суміш для посипання автомобільних доріг, яка згідно з документами використана і списана з обліку; документально не підтверджено роботи окремих будівельних машин і механізмів тощо), недоотримання майже 600 тис. грн через неналежну претензійно-позовну роботу і втрату боржників у зобов’язаннях, за якими минув строк позовної давності, та здійснення витрат на благодійну допомогу понад визначені фінансовим планом обсяги на суму 335 тис. грн.

Крім того, через придбання Облавтодором матеріальних цінностей (бітум дорожній та пальне) за завищеними цінами неефективно витрачено понад 2,7 млн грн

Через несвоєчасне звернення та подання необхідних документів до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України для отримання спеціального дозволу для роботи Сколівського спецкар’єру неефективно витрачено 2,3 млн грн.

За результатами проведеної ревізії начальнику ДП «Львівський облавтодор» надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що керівником ДП “Львівський облавтодор” є Тарас Ситник. 

На Львівщині відремонтують 14 доріг. Перелік

Славське-Пилипець – за пів години: мале Карпатське коло зблизить гірськолижні курорти

У Львові і зарплату працівникам облдержадміністрації підвищать, і грейдери, пожежні машини та “швидкі” придбають

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.