Як на Львівщині ремонтували дороги в 2020 році – новини Львова

Торік рекордні 4,5 млрд грн з усіх джерел фінансування залучили на розвиток дорожньої мережі Львівщини. За ці кошти відремонтували 528 кілометрів автошляхів державного та місцевого значення. Про це повідомив сьогодні під час звіту за підсумками року голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, пише Depo.Львів.

 Відтак, на Львівщині упродовж року відремонтували такі дороги місцевого значення: “Ясенів – Золочів”, “Мамчурі – Ясенів”, “Сокаль – Стоянів”, “Куликів – Великосілки”, “Мшанець – Стрілки” “Східниця – Верхнє Синьовидне”, “Перемишляни – Чемеринці – Плугів”, “Рава Руська – Гайок”, “Стрілки – Новий Кропивник”, “Боберка- Бориня”, “Хильчиці-Ясенівці”, “Золочів-Красне”, “Кологури-Лучани”. Окрім того відновили 10 мостів, серед них роботи стартували на одному з найдовших мостів західної України у селі Крушельниця.

“На сьогодні будівельна готовність об’єкту 85 %.  Підрядники здійснили підготовчі роботи для заливання бетонної накладної плити. При настанні сприятливих погодних умов  укладуть асфальтобетон,  облаштують  хідники  та перильне огородження.Вартість об’єкту – 65,5 млн гривень”, – зазначив голова Львівської ОДА.

Серед доріг державного значення – Львів-Пустомити –Меденичі, Східниця – Пісочна,  Львів-Самбір –Ужгород, Мостиська -Самбір -Борислав, Миколаїв- Городок -Жовква- Камянка-Бузька -Бібрка, Мостиська –Краковець.

Також він поінформував, торік дали старт масштабним інфраструктурним проектам, серед яких будівництво Північної об’їзної Львова.

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих. Викуп ділянок триває.  Північну об’їзну побудуємо в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок.

“Будівництво плануємо розпочати цьогоріч. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку,  шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометр”, – додав Козицький.

Окремо він наголосив на розбудові дорожньої інфраструктури у гірській місцевості, зокрема реалізації масштабного проєкту “Мале карпатське коло”.

Зокрема, з державного бюджету Львівщина отримала 200 млн гривень для розвитку дорожньої інфраструктури. За ці кошти почали ремонтувати окремі ділянки автодоріг Славське-Хащованя, Славське-Вигода та Бориня-Боберка.

Окрім того, запустили процес виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нових доріг та реконструкцію інших.  На цей рік – для продовження ремонтних робіт на автошляхах необхідно майже 700 млн гривень.

Зазначимо, на цей рік бюджетна комісія затвердила 200 мільйонів гривень зі скарбниці області на ремонт доріг місцевого значення. На ремонт автошляхів місцевого значення на Львівщині у 2021 році сумарно з перехідними коштами виділять 1, 1 млрд гривень з Державного дорожнього фонду.

Нагадаємо, у Львові судитимуть підрядника ремонту вулиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.