Чи буде став: Як зміниться вул. Вітовського у Львові – новини Львова

На розгляд виконавчого комітету було винесено проект рішення “Про затвердження опису концепції та ескізу реконструкції вул. Д. Вітовського”.  Про це пише Depo.Львів. Прийняття рішення перенесено — буде проведено круглий стіл щодо детального обговорення бачення реконструкції вулиці з відновленням Пелчинського ставу.

“Вулиця Вітовського досить складна, розпочинається з перехрестя. Складність у тому, що маємо тут 6 вулиць, які необхідно мудро зв’язати. Для цього було змодельовано більше 15 варіантів, і найоптимальніший виносимо на розгляд.

Зміни, які будуть: зупинку для громадського автобусного транспорту зробимо спільною з трамвайною. Вся зона біля “Лем Стейшн” опрацьована з інвесторами. Хочемо зробити, щоб з вул. Княгині Ольги можна було повертати на вул. Сахарова і на вокзал. Тоді на час ремонту вул. Вітовського ми могли б за такою схемою запустити змінений трамвайний маршрут № 3.

Вся вулиця між бордюрами має приблизно 10−11 м. Тому 4 смуги для транспорту у вузьких місцях не вміщаються, бо треба забрати хідники. Тому ми пропонуємо, щоб до вул. Сахарова від пл. І. Франка було дві смуги на під’їзді, одна з яких — для громадського транспорту, щоб він не стояв у заторі. І до пл. Франка від вул. Сахарова теж буде дві смуги.

Відзначу, що у воєнні роки на вул. Вітовського ліквідували Пелчинський став. Є пропозиція зробити вигин вулиці, а на цьому вигині зробити зручні посадкові майданчики і відкрити став. Також в ескізі пропонуємо зберегти великий історичний каштан, який росте на цій вулиці.

Хочу наголосити, що ми подавали на обговорення громадськості запропоноване бачення реконструкції вул. Вітовського. По структурі вулиці питань було менше, більше — щодо бруківки. В ескізі ми пропонуємо таким чином: де трамвайна колії і паркувальні місця — там бруківка, а де смуга транспорту — там асфальт. Тобто комбіноване покриття”, — доповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Оскільки виникла дискусія щодо відновлення Пелчинського ставу, мер Львова Андрій Садовий дав доручення провести круглий стіл для детального обговорення.

“Ця концепція реконструкції вул. Вітовського має право на життя. Та пропоную провести ширший круглий стіл, запросити усі дотичні управління — архітектури, охорони історичного середовища, зацікавлену громадськість, щоб все детально обговорити і напрацювати спільну позицію”, — наголосив мер Львова.

Трускавець рекордно засипало снігом (ФОТО, ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.