Субота-неділя – робочі дні для комунальників Львова

Сьогодні в місті працюють усі комунальні служби, до прибирання доріг та хідників залучена снігоочисна техніка та працівники ЛКП.

Комунальники працюватимуть і впродовж дня. Завтра також для працівників комунальної сфери оголошено робочий день.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

 

Станом на 07.00 год в місті працювало 97 одиниць комунальної снігоочисної техніки, 8 — було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 299 м куб піскосуміші та 35 тонн реагентів і солі. Також районні адміністрації залучали додаткову техніку.

«Техніка працювала цілу ніч. Прогорнули дороги магістральні та внутріквартальні. У Галицькому районі прогорнули магістральні і частину внутріквартальних, бо є ще вулиці, з яких сніг треба вивозити. Такі дороги будемо спільно з поліцією перекривати, аби їх очистити від снігу. Там де сніг можна відкинути, продовжуємо його відкидати, а де можна забрати, будемо вивозити. Замерзань не зафіксовано», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань ЖКГ.

За ніч вивезли 950 м куб. снігу. Вчора протягом дня працювала 121 одиниця снігоочисної техніки, ще 13 було на чергуванні. Для посипання хідників та доріг використано 148 м куб піскосуміші та 20 тонн солі і реагентів.

За інформацією з ЛМР, загалом у місті до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці – це 86 одиниць.

Місто має також 24 тисяч тонн піскосоляної суміші та – орієнтовно – 5,5 тисяч тонн чистої технічної солі і 86 тонн хімічного реагенту. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.