Львів’ян просять допомогти роздати їжу та гарячі напої безпритульним: Як долучитися – новини Львова

Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення отця Львівсько-Сокальської єпархії ПЦУ Івана Даниліва.     

“У наступні декілька днів очікується погіршення погодних умов. Це становить небезпеку для людей, які живуть на вулиці. Тому “Eleos Lviv” та “Здійснити мрію” готуються до роздачі їжі та гарячих напоїв, щоб хоч якось їм допомогти. Закликаємо вас долучитися до цієї благодійної акції”, — зазначає Іван Данилів.

Окрім цього, волонтери закликали львів’ян не зачиняти під’їзди у люті морози, аби бездомні мали змогу погрітись. За можливості, частувати їх чаєм або гарячою стравою. Можна також запропонувати теплий одяг чи надати інформацію про пункти годування для безпритульних людей.

У міськраді Львова закликали львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за телефоном 233 14 79 або 233 10 49. Також можна телефонувати на “Гарячу лінію міста” за коротким номером 15−80.

Додамо, що два пункти обігріву у Львові працюють в посиленому режимі. Один із них функціонує у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вулиці Кирилівській, 3а, інший — у приміщенні БО “Регіональний центр соціальної адаптації” на вулиці Личаківській, 56.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.