Після загибелі двох пацієнтів звільнили директора Жовківської лікарні

З посади директора Жовківської районної лікарні звільнили Ігоря Шевціва. У медзакладі в листопаді минулого року через перебої з електропостачанням померли двоє пацієнтів, підключених до апаратів ШВЛ. Відповідне розпорядження про звільнення підписав міський голова Жовкви Олег Вольський, передає Львівський портал.

«Відповідно до виданого мною розпорядження – з 15 лютого 2021 року звільнено Шевціва Ігоря Євгеновича з посади директора КНП «Жовківська лікарня»(«Жовківська ЦРЛ»).  Наступний етап – проведення відкритого конкурсу для визначення нового керівника установи, про який повідомимо згодом», – написав у Facebook Олег Вольський.

У розпорядженні, яке оприлюднив міський голова, зазначається, що з Ігорем Шевцівим достроково розірвали контракт відповідно до поданої заяви, а на посаду керівника лікарні проведуть відкритий конкурс. Наразі обов’язки директора лікарні виконуватиме заступник Володимир Боровик.

Як повідомляв Львівський портал, 27 листопада у Жовківській центральній районній лікарні Львівської області двоє пацієнтів із діагнозом COVID-19 померли після того, як у реанімаційному відділенні було відсутнє електропостачання.

Детальніше про цей випадок можна прочитати у статті Львівського порталу: «Смертельне знеструмлення Жовківської лікарні. Хто винен».

Після цього трагічного випадку Львівська ОДА створила комісію, що перевірила усі covid-установи області і виявила порушення в роботі усіх закладів, окрім Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». Під час перевірки виявили порушення у роботі електропостачання та відсутність деякої документації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.