Депутати визнали роботу ДП «Львівський облавтодор» незадовільною – новини Львова

Комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного розгляне питання налагодження координації діяльності всіх підрозділів виконавчих органів влади, які забезпечують пересування автомобільними дорогами на території області. З такою ініціативою виступила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак під час обговорення у сесійному залі ситуації на дорогах через складні погодні умови, пише Depo.Львів.

“Разом із профільною депутатською комісією необхідно всім причетним органам влади до забезпечення пересування автомобільними дорогами області розробити план-графік координації своєї діяльності у складних ситуаціях”, – зауважила Ірина Гримак.

Крім того, голова облради наголосила, що ситуація, яка виникла на дорогах області у зв’язку з сильними снігопадами, не повинна повторитись в майбутньому.

“Службі автомобільних доріг варто було розробити план залучення таких підрядних організацій до виконання робіт в екстремальних умовах. Тоді б техніка, призначена для розчищення доріг місцевого значення, забезпечила їхню розчищення”, – зауважила Ірина Гримак.

У підсумку депутати Львівської облради визнали роботу ДП “Львівський облавтодор” незадовільною і звернулися до Державного агентства автомобільних доріг України щодо доцільності перебування на займаній посаді директора ДП “Львівський облавтодор”.

Нагадаємо, комунальники Львова не справляють із негодою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.