Львівська облрада звернеться до уряду з ініціативою передачі газорозподільних систем у власність територіальних громад – новини Львова

Львівська обласна рада сьогодні, 16 лютого, виступила з ініціативою звернутися до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівської області. Про це пише Depo.Львів.

За це рішення проголосували 54 депутати облради. 

Впродовж місяця департамент ПЕК спільно з АТ “Львівгаз” ТОВ “Львівгаззбут” має сформувати списки газорозподільних систем у розрізі територіальних громад Львівщини та передати їх для узагальнення управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.

Депутати проситимуть Кабінет Міністрів України та Міністерство енергетики прийняти рішення про передачу газорозподільних систем з державної власності у спільну власність територіальних громад області. Відповідне погодження скерують й до Фонду Державного майна України.

За умови позитивного вирішення цього питання, управління майном спільної власності здійснить прийняття на баланс цих систем, організує роботу з експертної оцінки газорозподільних систем для їх подальшого надання в оренду на конкурентних засадах.

Нагадаємо, депутати визнали незадовільною роботу львівського обласного автодору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.