У Львові виникла загроза падіння снігу і бурульок з дахів – новини Львова

Комунальні служби Львова у ці дні обстежують будинки на утворення буруль та нависань снігу і усувають небезпечні ділянки. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Мешканців міста просять бути особливо обережними. Небезпечні ділянки, де це можливо, оббивають із залученням альпіністів та спеціальних вишок, також обгороджують сигнальними стрічками. Однак, об`єми робіт є значними, тому комунальники працюватимуть найближчі дні над зняттям буруль та шапок снігу.

Мерія також просить мешканців місті надавати допомогу та сприяти комунальним службам, особливо, коли для знаття снігу та буруль необхідно пройти у помешкання чи на балкон.

“Усі вихідні комунальні служби працювали над тим, аби зняти бурулі та нависання снігу на дахах, де вони утворились. Залучаємо і спеціальних альпіністів, і вишки, адже є місця, де зняти ці нависання дуже не просто”, — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

У період танення бурульки можуть ламатися та падати — це небезпечно для пішоходів. Тому слід дотримуватися певних правил при пересуванні вулицями міста. Сильні снігопади та зміни температури сприяють утворенню бурульок на покрівлях споруд.

 У період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи біля будинків та біля високих дерев. Спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та снігових мас. Необхідно перебувати на відстані 3−5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху.

Бурулька, що летить з висоти, може травмувати або навіть нанести травми з летальними наслідками. Складність травм залежить від розмірів крижаної глиби. Найбільше небезпечні їх загострені кінці. Враховуючи те, що бурулька контактує з головою гострим кутом, ушкодження голови може бути досить значне. Починаючи від ушкодження м’яких тканин у вигляді забиття, та закінчуючи проникненням в порожнину черепа.

Ушкодження кісток черепа — може викликати внутрічерепні крововиливи. Крім того, звертайте увагу на обмерзання тротуарів. Зазвичай найтовстіший шар льоду, як правило, утворюється під бурульками. Варто дотримуватися обережності та не підходити близько до стін будівель. Завжди звертайте увагу на огороджені ділянки тротуарів та не заходьте в небезпечні зони.

Нагадаємо, як у Львові сніг прибирали 97 одиниць снігоочисної техніки (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.