З початку пандемії на Львівщині здійснили понад 317 тисяч ПЛР-тестувань – новини Львова

Від початку пандемії і до 31 січня цього року  Львівський обласний лабораторний центр  здійснив 317,458 тис. досліджень методом ПЛР-тестування. Про це сьогодні, 16 лютого, розповів у межах сесії Львівської обласної ради директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, від початку пандемії і до 31 січня цього року  Львівський обласний лабораторний центр  здійснив 317,458 тис. досліджень методом ПЛР-тестування. 

Відтак, станом на сьогоднішній ранок, на території Львівщини нараховується 74 тисяч 568 випадків захворювань мешканців на коронавірусні інфекцію. 

Найбільше захворілих зафіксували на Пустомитівщині – понад 5 тисяч  випадків на 100 тисяч населення,  у  місті  Львові – близько 4,5 тисячі випадків  та на Миколаївщині – майже 4 тисячі випадків.

Одужали від коронавірусної інфекції 66372 особи, померло –  2204 людини.

 “24 заклади охорони здоров’я у Львівській області є законтрактованими з НЗСУ  у частині надання послуги пацієнтам з підозрою на ковід та хворим на ковід. Станом на сьогодні,  22 заклади на території Львівської області працюють у штатному режимі та надають медичну допомогу таким пацієнтам”, – додав Орест Чемерис.

У межах виступу директор департаменту також поінформував обранців про захворюваність на корона вірусну інфекцію серед медиків.

“Загалом на Львівщині захворіли на ковід  5 тисяч 394 медичні працівники, з них  5 тисяч 63 – уже одужали. На превеликий жаль, 53 працівників померли”, – додав він.

Нагадаємо, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Львівського національного медичного університету професор Роман Дутка застерігає, COVID-19 ушкоджує всі судини в організмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.