На кордоні з Польщею митники викрили оборудку з деревиною

У пункті пропуску «Краківець-Корчова» працівники Галицької митниці викрили оборудку з деревиною. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі відомства.

Вантажним автомобілем за межі України через пункт пропуску «Краківець-Корчова» вантажним автомобілем у Німеччину переміщували понад 22 тонни деревини. Представник лісопереробної компанії з Рівненщини подав до митного контролю документи, згідно з якими ця деревина – «тверде біопаливо. Обрізки від виробництва планок для дубового паркету призначені для розпалювання камінів».

Проте під час лісотоварознавчої експертизи було встановлено, що насправді це планки і фризи для паркетного покриття, незібрані з дуба. Також був інший код товару, аніж вказано в документах.  Таким чином представник компанії не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

Фото: Галицька митниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.