У Львові суд повторно розгляне справу грузинського “злодія в законі” – новини Львова

Львівський апеляційний суд 18 лютого о 17 годині повторно розглядатиме  справу грузинського “злодія в законі” Рамаза Цикорідзе, який намагається  легалізуватись в Україні. Про це Depo.Львів повідомили джерела в правоохоронних органах Львівщини.

Судовий позов “король злочинного світу” подав після того, як 30 листопада 2020 р. Буський районний суд задовільнив скаргу органу опіки та піклування про неналежне виконання Р. Цикорідзе опікунських обов’язків та позбавив останнього статусу опікуна. В судовому засіданні доведено, що опікунство встановлено з порушенням законодавства і здійснюється фіктивно.

Нагадаємо, що визнання в 2016 році Рамаза Цикорідзе опікуном/піклувальником Володимира Сірого стало підставою для надання “злодію в законі” посвідки на постійне право проживання на території України, що слугувала своєрідною індульгенцією від намагань правоохоронців депортувати його з нашої держави.

“Зважаючи на те, що Цикорідзе вважається суб’єктом підвищеного злочинного впливу на кримінальне середовище, сподіваємось, що колегія суддів, які розглядатимуть апеляцію, підтримають суд першої інстанції та позицію правоохоронних органів”, – повідомили Depo.Львів в правоохоронних органах.

Також, їх рішення сприятиме процесу депортації “злодія в законі” з України.

Нагадаємо, у Львові суд вже розглядав справу Цикорідзе.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.