У Сколівських бескидах замерзли водоспади. Фото дня

Мороз, сонце і сніг здатні створити неповторні крижані скульптури. Через сильні морози тут замерзли водоспади, а у парку можна знайти різноманітної форми бурульки.

На території Національного парку «Сколівські Бескиди» з'явилися крижані витвори мистецтва. Цієї зими спостерігаються постійні зміни періодів відлиги та морозів і це створює сприятливі умови для утворення різноманітних форм замерзання води.

Читайте також: У Сколівських бескидах порахували зубрів, ведмедів і лісових котів

«Зазвичай бурулька утворюється на скельних виступах, берегових обривах, гілках дерев. Але може утворюватись у порожнинах при пошаровому заморожуванні повільно стікаючої або капаючої води. Переважно бурульки мають конусоподібну форму, але швидка зміна погодних умов здатна створити дійсно дивовижні та неповторні крижані фігури», – розповідають у парку.

Нагадаємо, на Львівщині створили віртуальний туристичний маршрут Національним природним парком «Сколівські Бескиди». Тепер кожен може зробити онлайн-подорож та побачити Крушельницьке лісництво, Мертве озеро та Палац Гредлів. 

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» ознакував 19 екологічних стежок та туристичних маршрутів для активного туризму, зокрема пішохідних і велосипедних. Загальна протяжність усіх шляхів – 146 км, кожен тривалістю походу від 1 до 6 годин. На розвиток інфраструктури і промоцію парку «Сколівські Бескиди» у 2020 році витратили 6 млн грн.

Фото Національного парку «Сколівські Бескиди»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.