Антимонопольний комітет дозволив «Сільпо» придбати мережу «Фуршет»

Група Фуршет раніше розпочала процедуру банкрутства.

Сьогодні Антимонопольний комітет України надав дозвіл на набуття контролю ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (група Фоззі) над активами Групи Фуршет. Обидва учасники здійснюють роздрібну торгівлю переважно споживчими товарами повсякденного попиту.

Читайте також: Поблизу Львова будують найбільший в Україні логістичний центр. Деталі

АМКУ проаналізував діяльність учасників у межах 21 міст, де у них є перетин діяльності.

Антимонопольний комітет встановив, що сукупні частки учасників на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами 2019 року та 9 місяців 2020 року не досягають 30%, а отже і граничних показників, встановлених статтею 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Крім того, кажуть в АМКУ, товарні ринки у відповідних територіальних межах є досить висококонкурентними, а учасники концентрації зазнають конкуренції з боку інших учасників задіяних регіональних ринків.

«АМКУ прийняв рішення, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України і надав відповідний дозвіл», – йдеться у повідомленні урядового порталу.

У Львові супермаркет Фуршет працює на вулиці Академіка Андрія Сахарова, 45.

Читайте також: Біля Львова зведуть величезний торговельний комплекс

Нагадаємо, що поблизу Львова незабаром відкриють найбільший логістичний центр на Західній Україні. Після добудови він може стати найбільшим в Україні. Там працюватиме більше двох тисяч людей. У ЛОДА сподіваються, що місцевий бюджет поповниться за рахунок нього на понад 50 мільйонів гривень. Основним орендарем приміщень першої черги є компанія Fozzy Group.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.