Невідомо, чи АМКУ дозволив Сільпо придбати торговельну мережу Фуршет у Львові

Сьогодні Антимонопольний комітет України надав дозвіл на набуття контролю ТОВ «Сільпо-Фуд» (група Фоззі) над активами Групи Фуршет.

Обидва учасники концентрації здійснюють роздрібну торгівлю переважно споживчими товарами повсякденного попиту.

Про це повідомляє АМКУ, пише DailyLviv.

АМКУ проаналізував діяльність учасників концентрації у межах міст, на яких є перетин їх діяльності, а саме у Вінниці, Івано-Франківську, Калуші, Кам’янському, Камʼянець-Подільському, Коростишеві, Малині, Нетішині, Нікополі, Обухові, Полтаві, Прилуках, Смілі, Трускавці, Умані, Хмельницькому, Черкасах, Ірпені, Києві, Кривому Розі та Кропивницькому.

Під час розгляду заяви на концентрацію АМКУ було встановлено, що:

– сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами 2019 року та 9 місяців 2020 року не досягають 30%, а отже і граничних показників, встановлених статтею 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції»;

– задіяні товарні ринки у відповідних територіальних межах є досить висококонкурентними;

учасники концентрації зазнають конкуренції з боку інших учасників задіяних регіональних ринків.

Під час розгляду заяви учасники концентрації відмовилися від набуття контролю над активами у населених пунктах, на яких частки були значними, а концентрація могла б призвести до обмеження конкуренції.

Враховуючи наведене, АМКУ прийняв рішення, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України і надав відповідний дозвіл.

З двох останніх речень офіційного повідомлення АМКУ не зрозуміло, чи АМКУ дозволив Сільпо придбати торговельну мережу Фуршет у Львові. 

Солонківську ОТГ від снігу прибиратиме фірма Дубневичів: година роботи – 1500 грн

Обленерго платитимуть споживачам компенсації за тривалі і часті перебої з енергопостачанням

Забудовник-порушник на Малоголосківській відкупиться квартирами від Львівської міськради – був прецедент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.