Як допомогти безпритульним тваринам під час морозів і снігопадів – новини Львова

Як допомогти безпритульним тваринам під час морозів і снігопадів

У ЛКП “Лев” закликали мешканців не бути байдужими та допомагати безпритульним тваринам під час снігопадів.  Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення ЛКП “Лев”.

У підприємстві дали кілька порад, як можна врятувати життя вуличним котам та собакам.

Перше, чим львів’яни можуть допомогти безпритульним тваринам – нагодувати їх. Коли тварина сита, вона може краще підтримувати власний теплообмін.

Також важливим у таку погоду для тварин є теплий прихисток від снігу. Для цього достатньо впустити безпритульного котика чи собачку у свій під’їзд. Якщо є можливість, то варто облаштувати тваринам хоча би невеличку будку. Це можна зробити у місці, де вона не буде заважати сусідам та перехожим. Найкращим наповнювачем для такої хатинки буде сіно, адже воно поглинає вологу, і, на відміну від тканини, утримує тепло.

Справжнім порятунком для безпритульних котиків у холодну пору року є відчинені віконця у підвалах. Адже тварина зможе там відігрітись та навіть заночувати.

Найкраща допомога безпритульним тваринам — подарувати їм нову сім’ю або ж прилаштувати. Це можна спробувати зробити у соціальних мережах, написавши змістовний текст з гарними фотографіями.

“Якщо ви побачили безпритульного собаку на території міста, то зателефонуйте в ЛКП “Лев”. Ловці заберуть чотирилапого в порядку графіку чергування. Якщо тварина перебуває у вкрай важкому стані — терміново повідомте про це адміністратору”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Львівщині собака з відрубаними лапами вчиться ходити на протезах (ФОТО, ВІДЕО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.