Мерія Львова й надалі надаватиме 25 тис грн допомоги військовослужбовцям-контрактникам – новини Львова

Мерія Львова й надалі надаватиме 25 тис. грн допомоги військовослужбовцям-контрактникам. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

Одноразову виплату в розмірі 25 тис. грн отримуватимуть не лише військовослужбовці-мешканці Львівської міської територіальної громади, які підписали контракт у 2019−2020 роках, але й ті, які його підписали/підпишуть у 2021 році, на строк не менше трьох років для проходження військової служби у Збройних силах України.

Як повідомив керівник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин під час засідання виконкому, упродовж 2019−2020 років управління соціального захисту міста, за поданням військових комісарів м. Львова, надало одноразову виплату 235 особам, які у період з 6 червня 2019 року до 31 грудня 2020 року підписали контракт на строк не менше трьох років для проходження військової служби у Збройних силах України, на загальну суму 5,875 млн грн.

У Львові діють дві  програми, які передбачають надання воїнам та їхнім сім’ям понад 20 видів допомог і послуг. Серед них — програма про надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 100 тис. грн на вирішення соціально-побутових питань.

Цю допомогу, зокрема, отримали 4100 військових: на ці виплати з міського бюджету скерували 410 млн грн (ця програма діятиме до 2022 року включно, і загалом на її фінансування передбачено 600 млн грн).

Нагадаємо, Львівська облрада затвердила програму підтримки учасників АТО/ООС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.