На Львівщині судитимуть пастора за 147 розпусних дій з шістьма неповнолітніми дівчатами – новини Львова

На Львівщині судитимуть пастору за 147 розпусних дій з шістьма неповнолітніми дівчатами. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Львівською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт щодо 47-річного, якого обвинувачують у вчиненні розпусних дій щодо неповнолітніх осіб, статевих зносинах з особами, які не досягли статевої зрілості та у зґвалтуванні малолітньої (ч.1,2 ст.156, ч.1 ст.155, ч.4 ст.152 КК України). П

Встановлено, що чоловік, прикриваючись діяльністю дитячого духовно-просвітницького товариства (пов’язаною, зокрема, з організацією дозвілля дітей) і користуючись абсолютною довірою, як дітей, так і їхніх батьків, систематично вчиняв щодо малолітніх і неповнолітніх дівчат розпусні дії сексуального характеру та вступав із ними у статеві зносини.

Протягом тривалого часу обвинуваченому вдавалося приховувати від оточуючих свої протиправні дії, аж доки одна із його жертв у 2019 році, уже досягнувши повноліття, зважилась повідомити про пережите правоохоронцям.

У процесі розслідування встановили ще 5 потерпілих, загалом виявлено 147 епізодів злочинної діяльності.

Наразі чоловік перебуває під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУ НП у Львівській області.

За вчинене обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.

Кінчив і подякував: Львів’янка, яка постраждала від сексуального маніяка, розповіла подробиці інциденту (ФОТО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.