Як відбувається підготовка до рейсу очима бортпровідника (фото)

Театр починається з гардеробу, а з чого розпочинається політ? Для пасажирів з моменту купівлі квитка, а для екіпажу – з рутинної підготовки до рейсу.

 Те, на скільки успішно відбудеться рейс, залежить від злагодженої роботи на землі!

 Сьогодні досвідчений бортпровідник Ірина розкаже, як відбувається підготовка до рейсу та про всі тонкощі роботи.

 – Мене звати Ірина, я старший бортпровідник, готуюся до звичного для мене рейсу «Львів-Київ». Передполітна підготовка починається задовго до вильоту, як мінімум за 12 годин. Приблизно в цей час я отримую остаточну інформацію по «наряду» (роботі) на наступну добу та підтверджую її в відділі планування трансферу до аеропорту. Отримавши інформацію, проводжу контроль своєї уніформи – чистота, стан.

Перевіряю свою робочу сумку, щоб у ній були всі необхідні речі: як мінімум одна запасна сорочка та предмети особистої гігієни, чистий фартух та «робочі каблуки», взуття. Також перевіряю свої особисті документи – ліцензію, медичний сертифікат, паспорт, пропуск авіакомпанії, необхідні медичні довідки та сертифікати на термін їх дії.

Одночасно з цим, в думках прокручую в голові “briefing”(передполітний інструктаж командира та старшого бортпровідника перед екіпажем), згадую про особливості рейсу та уявляю контингент пасажирів.

Час, який залишається перед рейсом відвожу на відпочинок.

Будильник! 6.30! У мене залишається одна година на ранковий збір та чашечку кави для бадьорості! О 8.30 місце збору.

В службовій машині по дорозі до аеропорту зустрічаюсь з колегами та своїм екіпажем, зауважую їх настрій на рейс.

В 9.00 вже підїжджаємо до аеропорту.

Проходження формальностей в терміналі і ми в кімнаті передполітної підготовки. У великій кімнаті як завжди тісно, хтось відлітає, а хтось вже прилетів, а у когось затримується рейс (Дніпро знову не приймає  – обледеніння смуги).

Займаємо вільний столик своїм екіпажем: пілот Сергій і Володимир, а також мій помічник Олександр. Контроль зовнішнього виду (форма та макіяж), перевірка особистих документів Сашка, отримання інформації по прогнозованій кількості пасажирів та видів обслуговування на нашому рейсі.

Це те, що ми, бортпровідники контролюємо на брифінгу. Час польоту, погодні умови по маршруту та в пункті призначення, запасні аеродроми, справність борту і наявність всіх потрібних документів – це неповний̆ список того, що контролює екіпаж.

В дружній атмосфері зі своїми хлопцями обговорюємо отриману інформацію, а також дії екіпажу у випадку стандартних та аварійних ситуаціях.

Звірили годинники і звісно ж з доброю та щирою посмішкою побажали своєму та іншим екіпажам «Приємного Польоту».

Потрапляючи на ранковий зимовий аеродром, бачиш бурхливу авіаційну метушню. Велика кількість різнотипних літаків і наземної̈ техніки.

Зліти, посадки, автобуси з пасажирами і міні-потягами з багажем.

А ось і наш крилатих друг! Але часу милуватися немає. В голові знову прокручуєш свої дії в літаку, щоб встигнути зробити все і нічого не забути. Заодно жартую з колегами, згадуючи свій перший рейс.

9.30 піднімаємось на борт. Розміщаю свою сумку на багажні полиці, знімаю з себе пальто. Підходжу до службового крісла – «станція бортпровідника» і внизу в лючці дістаю свій зелений “check list” (карта передполітної перевірки).

Там же і перевіряю обладнання. Flashlight-checked, life jacket-checked, oxygen bottle-checked, MRT-checked. Беру слухавку “interphone” та натискаю на ньому PA та на кнопки PTT( push and talk) і говорю слова – “L2 PA check”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.