Занедбану будівлю контори на вулиці Лемківській у Львові продали за 9 млн грн

Загальна площа будівлі колишньої контори становить 180,3 кв. м.

Занедбану будівлю контори на вул. Лемківській, 9 у Львові продали на аукціоні з другої спроби за 9,2 млн гривень. Про це йдеться на сайті електронних продажів Prozzoro.

Загальна площа будівлі колишньої контори становить 180,3 кв. м. Її придбав львів'янин Юрій Мавдрик.

Початкова вартість була 17,8 тис. грн. Найвищу ціну під час першої спроби у вересні минулого року запропонувало приватне підприємство «Технохаб». Однак, як ідеться в акті про непідписання договору купівлі-продажу, переможець електронного аукціону не звернувся до Фонду держмайна, аби підписати договір.

Додамо, що будівлі на вулиці Лемківській, 9 належали «Львівському комбінату хлібопродуктів», засновником якого є ДАК «Хліб України». Як пишуть Наші Гроші, у 2009 році завод продав майно на Лемківській, 9 на аукціоні компанії ТД «Геосистеми». Наприкінці 2015 року ДАК «Хліб України» подала позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним, зазначивши, що він не був посвідчений нотаріально та не пройшов державну реєстрацію. За рішенням суду визнали чинним, оскільки у 2009 році ТД «Геосистеми» через суд отримав право власності на цю нерухомість.

За даними реєстру майнових прав, об’єкти на Лемківській, 9 у 2014 році продали ТОВ «Резерв Плюс». У 2016 році Львівська міськрада погодила фірмі виготовлення проекту землеустрою на цю ділянку, а через рік проект затвердили на надали землю у користування на 10 років. У жовтні торік виконком погодив детальний план території, обмеженої вулицями Хімічною, Лемківською, Замарстинівською та проспектом Чорновола, який передбачав забудову колишнього комбінату хлібопродуктів. У березні торік виконком ЛМР дозволив збудувати на Лемківській, 9 житловий комплекс і готель.

Нагадаємо, що мешканці будинку, поруч із ділянкою на Лемківській, 9, із 2017 року виступають проти будь-якого будівництва, оскільки їхній будинок перебуває у аварійному стані, а нове будівництво може призвести до його обвалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.