У Львові переформатують будівлю цеху на Стрийській

Колишній штамповано-інструментальний цех «Львiвського заводу гiдромеханiчних передач», що на вул. Стрийській, 45, планують переформатувати.

Цех реконструюють під адміністративну споруду з елементами комерції: офіси, приміщення громадського харчування. Також планують вбудувати місця для паркування в частині першого поверху, а на прилеглій території висадити дерева і кущі, повідомляють у департаменті містобудування міськради.

«На одному з останніх засідань Архітектурно-містобудівна рада погодила проект реконструкції будівлі. Двоповерхову споруду демонтувати не будуть. За проектом, всі роботи проведуть у межах того фундаменту, що є зараз. Цех реконструюють під адміністративну споруду з елементами комерції: офіси, приміщення громадського харчування. Жодного житла», – йдеться у повідомленні.

На містобудівній раді виникла дискусія щодо місця під паркінг. Власник будівлі пропонував облаштувати паркомісця на ділянці поруч, але врешті міські архітектори наполягли: місця для паркування будуть вбудовані в частині першого поверху, а на ділянці поруч слід облаштувати громадський простір. На навколобудинковій території також мають висадити дерева й кущі. Зараз їх там немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.