Чому львів’янам не радять купувати нерухомість на Малоголосківській – новини Львова

Чому львів'янам не радять купувати нерухомість на Малоголосківській

У Львові на майже 150 тис. грн оштрафували забудовника, який будує будинок на вулиці Малоголосківській, 12Б. Львів’ян застерігають від купівлі нерухомості за цією адресою. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача.

Щодо цього будівництва Львівська міська рада уже скасовувала містобудівні умови і обмеження через суттєві порушення забудовником.

За словами Любомира Зубача, після перевірок інспекція ДАБК видала п’ять приписів про усунення порушення вимог містобудівного законодавства та будівельних норм щодо будинку на вулиці Малоголосківській, 12Б, який зводить компанія MS. Якщо забудовник не усуне порушень, мерія звертатиметься до суду про анулювання дозволу на будівництво, і навіть знесення конструкції. 

“Які порушення? Наприклад, замість цокольного збудували повноцінний поверх. Тому ДАБК оштрафувала забудовника на майже 150 тисяч гривень. Якщо забудовник порушень не усуне, тоді будемо звертатися до суду про анулювання дозволу на будівництво. Водночас ДАБК видасть ще один припис — але тепер уже про знесення одного поверху”, — зазначив Зубач.

Додамо, що загалом станом на сьогодні несумлінні забудовники сплатили до бюджету Львова 2,8 млн грн штрафів.

Нагадаємо, як львівські забудовники користуються недосконалістю законодавства (ФОТО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.