Депутати Львівської міськради заявили про сумнівність індійської вакцини від Сovid-19

Сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні сесії ЛМР депутати “Європейської Солідарності” звернулися до міністра охорони здоров’я України та міського голови Львова щодо вакцинації проти Covid-19. Депутати стурбовані якістю вакцини. Відповідне звернення озвучив депутат ЛМР Роман Грицевич, передає “Варта1“.

На думку науковців, вакцина «Covishield» схвалена поспішно, або виробник не завершив  дослідження препарату на індійцях.

«В Україну з Індії прибула Вакцина проти Covid-19. Згідно з повідомленням міністра охорони здоров’я Максима Степанова, цей препарат є аналогом, виготовленим за ліцензією “Oxford-Astra Zeneca”. Першочергово мають щепитись медичні працівники. Незрозуміло, яка наукова логіка спонукала експертів схвалити цю вакцинацію. Рішення про затвердження в повному обсязі вивченої вакцини, навіть у рамках прискореного процесу, викликає більше запитань, ніж відповідей”, — йдеться у повідомленні.

За даними Інституту сироватки Індії, вакцина Covishield може бути протипоказана у низці випадків: важка алергічна реакція; підвищена температура тіла; порушення згортання крові або вживання антикоагулянтів; ослаблений імунітет; вагітність; грудне годування; використання іншої вакцини проти коронавірусу.

“Крім того, фіксують блювоту та діарею. Серед рідкісних побічних ефектів було зафіксовано також зниження апетиту, запаморочення, пітливість, болі в животі та висипання», — йдеться у зверненні.

Найпоширенішими можливими побічними ефектами вакцини Covishield можуть стати: біль, почервоніння, свербіж, набряк або синці в місці ін’єкції, втома, озноб або гарячка, головний біль, нудота, біль у суглобах або м’язах. Вакцина також може спричинити утруднення дихання.

Нагадаємо, сьогодні, 25 лютого, Львівщина отримала 42 тисячі доз вакцини проти коронавірусу.

Share this:

 

 

 

Tags: #коронавірус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.