Третя хвиля: у Польщі повертаються обмеження у зв’язку із пандемією

Міністр здоров’я Польщі Адам Нєдзєльський пояснив, що у Польщі не вдасться уникнути третьої хвилі епідемії.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.

Міністр здоров’я Польщі Адам Нєдзєльський повідомив, що у зв’язку із третьою хвилею пандемії коронавірусу, що наближається, повернуться деякі із обмежень. Нові правила почнуть діяти від суботи, 27 лютого. Адам Нєдзєльський пояснив, що у Польщі не вдасться уникнути третьої хвилі епідемії.

«Ми дивимось на те, якими є перспективи і прогнози. І показники, що їх ми отримуємо від аналітиків, свідчать про те, що апогей третьої хвилі у варіанті, за яким ми зараз спостерігаємо, який передбачає стабільну участь британської мутації, але також і стабільний рівень певної відповідальної поведінки у суспільстві, буде на середньому на рівні 10-12 тисяч захворювань. Зараз середня захворюваність становить у нас 8 тисяч на добу».

Внаслідок загрози, що зростає, міністр повідомив про нові правила безпеки. Адам Нєдзєльський повідомив про те, що прикривання носа і рота лише захисним щитком не буде дозволено. Очільник Міністерства здоров’я сказав, що це правило однак не забороняє використання захисних щитків:

«Це означає те, що їх можна використовувати додатково, окрім маски. Звертаю увагу на те, що захисні щитки захищають очі, верхню частину обличчя, і у цьому контексті вони і далі допускаються, але не як замінник маски, а як додатковий елемент».

Окрім цього, не можна буде використовувати для прикривання рота і носа балаклави, шалики, інші пов’язки та частини одягу.

У Вармінсько-мазурському воєводстві учні 1-3 класів повертаються до дистанційного навчання, також там будуть зачинені готелі, торгові центри, кінотеатри, театри, музеї, мистецькі галереї. Також будуть зачинені басейни та тенісні корти. Зараз на Вармії і Мазурах ситуація найскладніша.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією у південних сусідів Польщі – у Чехії та Словаччині, після приїзду з цих країн слід буде проходити карантин, окрім осіб, що вже отримали дві дози щеплення.

У Львові вакцину від Covid-19 будуть складувати у Брюховичах

Сьогодні в Україні розпочинають вакцинацію проти COVID-19. Буде 4 вакцини

Першими в Україні індійську вакцину Covishield випробують медики

Львівщина очікує 42 тисячі доз вакцини від коронавірусу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.