У Львові триває реконструкція вулиці Пекарська (фото/відео)

На початку вересня 2020 року у Львові стартували ремонтні роботи на відрізку дороги від вулиці Мечнікова до вулиці Шімзерів. Згідно з проєктом, на цій ділянці мають капітально поремонтувати проїзну частину з бруківки та мозаїки. Про це повідомляє “Варта1“.

Уся бруківка, яку демонтують на вул. Пекарській, передадуть на зберігання, а потім її повторно використають. Окрім ремонту дороги, там замінять мережі водопостачання, каналізації, зовнішнього освітлення та зовнішнього газопостачання. А ще будуть нові мережі електро- та теплопостачання, мережі зв’язку.

На Пекарській облаштують місця для паркування, збудують велосипедні доріжки та велосипедні смуги, поремонтують покриття тротуарів, світлофор. Також за проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення.

Ремонтні роботи виконує ТзОВ «Вельт Капітал». Вартість робіт становить 109,4 млн гривень.

Вулиця повинна бути зручна для всіх її учасників: пішоходів, водіїв та велосипедистів. Цю вулицю можна назвати студентською та туристичною, оскільки поряд розташовано два ВНЗ — Ветеринарна академія та Медичний університет.

У межах реконструкції мають зрубати 44 дерева. З них — 10 у незадовільному стані, 21 в задовільному, інші 13 — у доброму стані. Збережуть 59 дерев. Згідно з технічним актом, кожне старе дерево, що не підлягає видаленню перебуває на збереженні у виконавця робіт.

Сумарна вартість цих 59 дерев складає 2 млн гривень. Проєкт передбачує захист дерев. що перебувають на збереженні. Обгортки стовбурів на фото — це незадовільне виконання цього захисту, тому домовились про встановлення нормальних конструкцій які дійсно захищатимуть.

Після реконструкції всі компоненти вулиці мають бути в ідеальному стані й без значних втручань проіснувати ще принаймні 40 років до наступної реконструкції.

Share this:

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.