У Львові від COVID вакцинували 50 медиків

Протягом четверга, 25 лютого, від коронавірусу вакцинували 50 медиків Львівської обласної інфекції лікарні. Про це інформує пресслужба міськради Львова.

«За пів дня у Львівській обласній інфекційній лікарні провакцинували 50 медичних працівників. Щеплення робили працівники мобільної бригади 2-ї міської поліклініки, яка нещодавно пройшла відповідне навчання у Києві щодо роботи з цією вакциною», – інформують у мерії.

Зазначимо, першими на Львівщині щеплення від коронавірусу отримали завідувачка 4-м відділенням Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян та директор медзакладу Сергій Федоренко.

Загалом область отримала 42 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) для вакцинації від COVID-19. Планується, що в області на  вакцинуватимуть понад 1500 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19. Про побічні ефекти та ефективність вакцини читайте за посиланням.

Нагадаємо, масову вакцинацію від коронавірусу в Україні розпочали 24 лютого, хоча планували –  ще в середині лютого. В країні є затверджена дорожня карта вакцинації від COVID у 2021-2022 роках. Заплановано, що протягом цього часу щеплення зроблять половині населення.

Львівський портал розповідав про масову вакцинацію в Україні. Детальніше про це читайте у нашому матеріалі: «Щеплення від COVID-19. Все, що потрібно знати про масову вакцинацію».

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.