У Львові відомчий гуртожиток прийняли у власність міста

Депутати Львівської міської ради погодили прийняття у власність Львівської міської територіальної громади від Головного управління Національної поліції у Львівській області відомчого гуртожитку на вул. І. Виговського, 45-а.

«Цей будинок має давню історія. Будівля не була належним чином введена в експлуатацію, на неї не було оформлено право власності. Станом на сьогодні там є прописано ряд осіб, які фактично там не проживають. Тому єдиний вихід, зі згоди Головного управління Національної поліції, прийняти цей гуртожиток у власність територіальної громади, і в подальшому надати можливість приватизувати хоча б одне помешкання, та розпочати роботу по створенню ОСББ. Усі наші виконавчі органи обізнані з цією ситуацією і готові допомагати людям», – пояснила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Відповідно до прийнятої ухвали, департамент житлового господарства та інфраструктури має затвердити акт передачі-приймання відомчого гуртожитку на вул. І. Виговського, 45-а. Залізнична районна адміністрація після затвердження акту передачі-приймання має здійснити у встановленому порядку передачу-приймання відомчого гуртожитку на вул. І. Виговського, 45-а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.