На Львівщині перекрили трасу проти закриття хоспісу (фото)

У п’ятницю, 26 лютого протестувальники перекрили автодорогу Тернопіль-Броди. Люди протестують проти закриття хоспісу. Про це пише  «Четверта студія», з повідомлення Ірини Сех. Сьогодні представники Підкамінської громади перекрили трасу Тернопіль-Броди, протестуючи проти нелюдського ставлення та свавілля влади.

Вони вимагають приїзду голів обласної ради та облдержадміністрації й районного керівництва.Вони – люди, християни, і вони не будуть мовчати на таке знущання. – йдеться у дописі.

“У Підкамені закривають хоспіс, а 11 його пацієнтів – самотніх, немічних стареньких – викидають на вулицю! До останнього не вірила, що в наших можновладців підніметься рука… Я не раз писала про геріатричне відділення , що в Підкамені. Там доживають свого віку хворі, покинуті люди, часто прикуті до ліжка. Тепер про них згадало вище керівництво, але не тому, що вирішило поліпшити їхнє життя, а щоб вигнати їх на вулицю. Так, хоспіс закривають. Про це оголосила в.о. директора Бродівської ЦРЛ Оксана Кукулка.” – йдеться у дописі.

Share this:

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.