Львів’ян просять допомогти зібрати гроші для потерпілої після вибуху гранати дрогобичанки

20 лютого у Дрогобичі внаслідок вибуху загинув її чоловік, а жінка дивом залишилась жива.

37-річна дрогобичанка Наталія Здебська, яка вижила після розриву гранати, перебуває на лікуванні у Львові. Жінка в реанімації. Родичі та друзі постраждалої стверджують – її стан вкрай важкий і просять допомогти їй. Про це повідомляє місцевий сайт Дрогобича 03244.

Розрив вибухового пристрою спричинив тяжкі тілесні ушкодження, унаслідок яких у жінки були пробиті легеня, шлунок тощо. Осколки гранати застрягли практично по всьому тілу, наробили проблем із оком.

На сьогодні Наталія потребує операцій та тривалої реабілітації після них. Кілька операційних втручань львівські медики жінці уже зробили. У сім’ї Наталії закінчують кошти на її лікування – тож по допомогу звертаються до небайдужих.

Родина Здебських, друзі та однокласники Наталії оголосили про збір коштів на лікування для неї. Кошти можна переказувати на банківську картку батька Наталії – Анатолія Здебського: 5168 7574 0221 0068.

Нагадаємо, що 20 лютого у Дрогобичі внаслідок вибуху загинули двоє чоловіків віком 37 та 40 років. Жінку, чоловік якої був один із загиблих, Наталію Здебську, госпіталізували до лікарні з пораненнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.