У Львові люди із вадами слуху зможуть «почути» концерт гурту ТНМК

У понеділок, 8 березня, у Львові відбудеться весняний концерт гурту ТНМК. Завдяки соціальній ініціативі «Дивись як чутно», що створена медіасервісом MEGOGO, музику популярного українського гурту зможуть «почути» люди з вадами слуху. Про це Львівському порталу повідомили організатори  заходу.

Подія відбудеться у клубі Malevich Conсert Arena (Львів). Прямо на сцені під час виступу спеціаліст проєкту «Дивись як чутно» синхронно перекладатиме жестовою мовою усі пісні  гурту.

Соціальна ініціатива «Дивись як чутно», що заснована медіасервісом MEGOGO, створює можливості перегляду кращого світового контенту для глядачів із вадами слуху, роблячи переклад жестовою мовою, а також — з проблемами зору, створюючи тифлокоментарі. На MEGOGO є окремий розділ із продуктами жестовою мовою, а також доступний інтерактивний телеканал «Дивись як чутно», який збирає подібний контент для глядачів різного віку.

«Дивись як чутно» досить часто проводить безкоштовні кінопокази та інші культурні події для усіх охочих. Більше інформації та анонсів подій — в офіційній групі проєкту в Facebook.

Придбати квитки на концерт можна за посиланням: Bigshow.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.