Візуалізація: що збудують на місці кінотеатру «Галичина» на Любінській

У Львові на місці кінотеатру «Галичина», що на вулиці  Любінській, 93 планують звести комплекс багатоповерхівок. Читайте новини Львова на VG Львів.

Територія обгороджена, будівлю кінотеатру розібрали ще десять років тому. У 2017 році там планували звести 20- поверховий будинок і дворівневий паркінг з офісами, житлом, торгівельними приміщеннями, дворівневим паркінгом, повідомляє tvoemisto.tv.

Що збудують на місці кінотеатру «Галичина» на вулиці Любінській у Львові. Фото: міськради

У 2019 році забудовник звернувся за містобудівними умовами і обмеженнями для спорудження на цій ділянці офісних приміщень, але тепер знову хоче повернутися зробити, як 2017 року.

 «Заявник конкретизує наміри, тоді будемо приймати рішення, чи скасовувати містобудівні умови, які діють нині, на офісні приміщення. Це означає, що можуть вступити у дію первісні містобудівні. За проєктом 2017 року там передбачали житло на останніх поверхах, двоповерховий паркінг, також громадську забудову, торгівельні зали. Це є центральна ділянка великого мікрорайону, важливо щоби забудова мала і соціальне навантаження, щоби це не була суто комерція», – сказав головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Що збудують на місці кінотеатру «Галичина» на вулиці Любінській у Львові. Фото: міськради

За його словами, інвестор має надати додаткову інформацію про забудову, тоді рішення знову винесуть на засідання виконавчого комітету.  

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.