Коли розпочнуться весняні канікули у львівських школах 2021: графік

Весняні канікули в українських школах у 2021 році триватимуть з 20 по 28 березня. Так рекомендувало Міністерство освіти і науки України. Втім, львівські школярі відпочиватимуть за іншими графіками.  

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Так, як йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України, весняні канікули у 2021 році у школах України триватимуть з суботи, 20 березня, по неділю, 28 березня. Тобто у понеділок, 29 березня, навчальний процес у більшості навчальних закладах відновиться — час до школи. 

Але, як розповіла керівниця Управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, зважаючи на те, що заклади освіти самостійно затверджують структуру навчального року, львівські учні можуть відпочивати й у інші дні. 

До прикладу, Львівська лінгвістична гімназія матиме весняні канікули з 29 квітня по 5 травня; ліцей №45 — з 22 по 26 березня; ліцей “Галицький”, загальноосвітні школи №3, №34, №62, №87 — 29-30 квітня; а ліцей “Надія” — з 1 по 4 квітня.

“Ми, як управління освіти, лише отримуємо інформацію від усіх шкіл про те, як вони організовують навчальний процес”, — пояснила Зоряна Довганик.

З детальною інформацією, коли в кожній зі шкіл Львова будуть весняні канікули, можна ознайомитись за посиланням. 

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.