У Львові на смітник викинули старі оригінальні двері

Львів’яни кажуть, що досить часто такий антикваріат опиняється на смітниках: давні вікна, двері, кахлі, плитка.

У Львові мешканці будинку на вулиці Устияновича, 8 викинули на смітник ймовірно ще австрійські двері. Фото на своїй сторінці опублікував художник Влодко Костирко.

«В «елітному» районі Львова біля смітника наскладано старих австрійських дверей. Що люди знають про речі, які їм дісталися задурно, здебільшого в спадок від радянської влади? Повз ці двері вони пересувалися десятиліттями, оббивали їх триколісними велосипедиками, грюкали спересердя, квецяли фломастерами. Людям зазвичай навіть на гадку не спадає, що мають у помешканні річ якісну і мистецьку, вони її просто не зауважують», – пише Марта Шевченко на своїй сторінці у Фейсбук.

У коментарях львів'яни пишуть, що досить часто такий антикваріат опиняється на смітниках: давні вікна, двері, кахлі, плитка.

«Поставте приватну веб-камеру на смітнику між вулицями Тарнавського і Сліпого. Там мало не щодня таке виносять. Пояснюю людям, що такої якості модрини для столярки вже не буде», – пише Володимир Чорновус у коментарі під дописом про викинуті двері. 

Нагадаємо, у жовтні мешканці будинку на вул. Меретина, 8 викинули на смітник історичну браму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.