З маминих рук: у Львові невідомий чоловік намагався викрасти першокласницю

Вранці 2 березня біля школи №82 на вулиці Шафарика у Львові невідомий чоловік намагався викрасти 6-річну дитину. Чоловік хотів вирвати першокласницю з рук мами, але йому не вдалося це зробити. Читайте новини Львова на VG Львів.

Як повідомляє ZAXID.NET, мама з донькою заходили на територію, коли до них почав чіплятися незнайомий чоловік. Після невдалої спроби викрадення, він утік, а жінка негайно викликала поліцію.

Провоохоронці розповіли, що на місце події їх викликали, однак цей випадок не коментують до з’ясування всіх обставин. Адміністрація школи також підтвердила цей інцидент журналістам.

«Це було якраз перед уроками, перед входом на територію школи. Раніше ми цього чоловіка тут не бачили, можливо, він якийсь неадекватний», – розповів завуч школи №82 Тарас Качур.

Він зазначив, що таких випадків раніше ніколи не траплялося. І додав, що в школі є охорона.

О 13:00 слідчі ще були на місці і опитували свідків. Батьки, дізнавшись про цей випадок, обговорюють його у соцмережах та закликають пильнувати своїх дітей. Вчителі та адміністрація школи наполягають, щоб батьки особисто приводити їх та забирали з уроків.

Дівчинка, яку намагались викрасти, таки пішла на уроки, зі школи її забрав батько.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.