У Львові відбулося слухання у справі про зґвалтування неповнолітніх

У Львові відбулось підготовче судове засідання у справі про зґвалтування дівчат, віком від 11 до 14 років. Через делікатність справи суддя зробила засідання закритим. Про це повідомило “Суспільне”, передає “Варта1”.

Обвинуваченому 46 років. Починаючи з 2005 року він організовував табори для підлітків, не маючи при цьому офіційного дозволу. Тоді ж, за даними слідства, і зафіксовані перші випадки розбещення та зґвалтування дітей.

“На цей момент встановлено 6 потерпілих, всього виокремлено 147 епізодів, причому деякі з тих епізодів комулятивними (сумарними): вони включають і описують те, як обвинувачений вчиняв певні однорідні дії, у деяких випадках є конкретні факти, дати, час”, — каже прокурор захисту інтересів дітей та протидії насильству Львівської обласної прокуратури Володимир Телепко.

Чоловіку загрожує до 15 років ув’язнення.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року у поліцію звернулася одна із дівчат. Вона розповіла про те, що її зґвалтував керівник дитячого табору. Невдовзі чоловікові оголосили офіційну підозру в 11 злочинах щодо неповнолітніх дівчат, які він систематично здійснював протягом багатьох років.

Share this:

  • More

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.